Kryemadhi e Vasili në zyrën e Bashës. Nis aksioni opozitar

Kryemadhi e Vasili në zyrën e Bashës. Nis aksioni opozitar

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka shkuar para pak minutash në selinë e Partisë Demokratike, ku po zhvillon një takim me kreun e PD, Lulzim Bashën.

Në fokus të takimit është tryeza opozitare e ditës së nesërme. Ndërkohë që burime pranë PD, theksojnë se pas këtij takimi Basha dhe Kryemadhi do të flasin për mediat.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone