Komentuesit i luten Nanos: Aman eja

Fatos Nano e ka mohuar që të ketë një profil në Facebook, megjithatë një faqe që publikon shpesh fotot të tijat të kohëve të fundit merr reagime të jashtëzakonshme dhe madje komente dhe like edhe më shumë se të kryeministrit Edi Rama.

Fotoja më e fundit e Fatos Nanos është kjo ku ai pozon me një djal të ri, teksa ka të veshur një bluzë të markës “Boss”.

Një komentues duket thuajse se i përgjërohet që të kthehet:

“Zoti Nano politika shqipetare eshte kthyer ne mendesine hoxhiste,shkrimetari Blushi eshte shtypur per “agjitacion propagande” nga lideri qe ju e krijuat Zoti Rama.Kohet e arta te shtetit dhe politikes shqipetare kane nevoje per domosdoshmerine e nje kolosi politikan”, – shkruan ai.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *