“Kë inauguroi sot Rama”. Basha nxjer bllof Kryeministrin dhe Kryebashkiakun (Video)

“Kë inauguroi sot Rama”. Basha nxjer bllof Kryeministrin dhe Kryebashkiakun (Video)

Edi Rama dhe Erion Veliaj sot kanë vendosur që të inaugurojnë Bulevardin e ri të Tiranës, atë që nis nga stacioni i trenit në drejtim të Paskuqanit. Rama e Veliaj kanë vënë nga një gur në themelet e atij që e kanë cilësuar si bulevardi i ri, zonë në të cilën ka 1 vit që punohet. Por jo vetëm kaq. Në fakt punimet e këtij bulevardi kanë nisur që në shtator të vitit 2013, por vetëm pak kohë më pas, qeveria e drejtuar nga Edi Rama vendosi bllokimin, duke dërguar policinë ndërtimore. E prandaj sot Rama e Veliaj inauguruan një ndërtim që është inaugurua njëherë. Ja pamjet më poshte:

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *