Katie Holmes nënë për herë të dytë, ja çfarë pret aktorja

Katie Holmes, aktorja e ëmbël hollivudian është përsëri shtatzënë. Ajo dhe artisti i njohur, Jamie Foxx do të bëhen prindër të një vajze dhe për këtë janë shumë të lumtur ka thënë një burim për revistën OK.

Jamie dhe Katie e kanë mbajtur shumë të fshehtë lidhjen e tyre dhe ja tani do të gëzohen me një vogëlushe. Katie është aktualisht 3 muajshe dhe së shpejti Suri Crusie, do të bëhet me një motër.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *