Julian Deda: Fino komplet fresk. Edhe president federate dhe deputet njëkohësisht

Julian Deda: Fino komplet fresk. Edhe president federate dhe deputet njëkohësisht

Julian Deda ka ironizuar kandidatin për kreun e Federatës Shqiptare të Futbollit Bashkim Fino, i cili nuk jep dorëheqjen nga pozicioni i tij si deputet në parlament:

Komenti:

“Po mire more, a ka llogjike kjo?
Zoteria qe kandidon per President FSHF-je nuk heq dore nga mandatet, pra edhe deputet, edhe sekretar ne parti, edhe president ne federate? Edhe e thone sikur te jete diçka normale? Komplet lirshem, komplet fresk, deti kos komplet.
Jo mor burre, as behet fjale. Me gjithe respektin por eshte 1000 here me mire Armando Duka.”

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone