Joleza Koka i del për zot seksit të Ramës: I do gratë e Partisë, nuk është pasiv!

Joleza Koka nuk ka të ndalur. Vijon të shokojë me deklaratat e saj në lidhje me seksin. Gjatë debatit në studion e emisionit “Oktapod”, kryetarja e FRESSH, Joleza Koka tha se kryeministri Rama është një njeri që i do gratë.

“Rama i do gratë, nuk është pasiv, madje i ka “hapur krahët” vajzave dhe grave në parti”- theksoi Joleza.

Ndër të tjera, gjatë debatit televiziv, kryetarja e FRESSH-it, “vlerësoi” zgjedhjen e bërë nga opozita për protestën me vezë, pasi sipas saj, vezët tërheqin vëmendje.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *