Ja si i mashtroi mediat Edi Rama me një veprim skuthi!

Nga Sali Berisha

Te dashur miq, ne te gjitha pollet e PS, LSI dhe polle te tjera te huaja, Edi Rama rezulton politikani me jo popullor i vendit ne jeten e tij politike dhe historine e pluralizmit. Popullariteti i tij, sipas studimeve luhatet nga 27 ne 30%.

Keshtu, i pashprese per te rritur popullaritetin e rene ne shifra deshperuese, ai ka zgjedhur rrugen e uljes me te gjitha menyrat, perfshi ketu edhe veprime skuthi, te popullaritetit te rivalit te tij demokrat, Lulzim Basha.

Keshtu, ai, me nje operacion cut and paste te Filipeve te tij, vendosi ne gojen e nje militanti te PD, i cili siç deshmon video origjinale e shperndare nga selia e PD po bertiste “zgjedhje te parakohshme, zgjedhje te parakohshme”, sikur ai po shante Lulzim Bashen “fytyre e poshter, fytyre e poshter”.

Ketu me poshte keni videon origjinale dhe ate te fallsifikuar nga Rama me veprim skuthi, marre nga portali syri.net, per ata qe jane te interesuar per te njohur te verteten se sa poshte ka rene Edi Rama! Sb”.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *