Ja si antishqiptari Edvin Kristaq Rama ndëshkon me urrejtje Veriun edhe Veri-Lindjen e Shqipërisë

Nga Sali Berisha

Te dashur miq, kjo eshte shperndarja ndeshkuese, percarese e antikombetare e te ardhurave, e njeriut, qe njelloj si Enveri urren Veriun ne te gjithe qenien e tij, e Edvin Kristaq Rames. Shikoni diskriminimin ekstrem, shumat qesharake qe antishqiptari Edi Rama ka dhene per Shkodren dhe Lezhen, te cilat te marra se bashku kane banore me shume se cdo qark tjeter i Shqiperise pervec Tiranes.

Grafiku nuk paraqet rrethet e tjera te Veriut pbasi aryre nuk ju eshte dhene asnje qindarke. Ju bej thirrje qytetareve te Veriut te ngrihen ne protestat me te fuqishme per te rrezuar sa me pare qeverine e urrejtjes dhe diskriminimit kombetar te Edvin Kristaq Rames!

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *