Ironizon Berisha: Kryeveper, e rithemeluan

Ish kryeministri i vendit, Sali Berisha, ka ironizuar qeverinë Rama duke publikuar në Facebook foton e pikturës që tregon themelimin e Partisë Komuniste më 8 nëntor 1941. Por në këtë foto, personazhet kanë ndryshuar.

Fytyra e Enverit dhe themeluesve të tjerë janë zëvendësuar me fytyrën e Edi Ramës dhe drejtuesve të tjerë të Partisë Socialiste.

“Kryeveper, e rithemeluan!”, shkruan Berisha.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *