Grupi i PS diskuton për incidentin me Blushin në Elbasan

Pas letrës së deputeteve Arta Dade dhe Mimoza Hafizi, Grupi parlamentar i Partisë Socialiste ka nisur diskutimet për incidentin në Elbasan kundër deputetit Ben Blushi.

Mësohet se në tryezën e mbledhjes ndodhen edhe dokumentet e Asamblesë së 9 Marsit.
Mësohet se çështje tjetër e diskutimeve do të jetë edhe letra e dërguar dje nga deputetet Arta Dade e Mimoza

Hafizi, të cilat kanë kërkuar të analizohet incidenti në Elbasan me deputetin Blushi. Sakaq mësohet se diskutime do të ketë edhe për projekt statutin e partisë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *