Fierakët i ankohen Ramës për legalizimet dhe ndotjen. Ja raporti

Fierakët i ankohen Ramës për legalizimet dhe ndotjen. Ja raporti

Kryeministri i vendit Edi Rama në vijim të publikimit të dëgjesave publike, ka publikuar ankesat e banorëve të qarkut të Fierit.

Në vijim të raporteve të publikuara edhe në ditët e kaluara, qytetarët kanë bërë të ditura problemet e tyre në dëgjesat që kanë pasur me deputetët e rinj të zonave të tyre.

Kështu problemi më i madh i qytetarëve të këtij qarku ka të bëjë me procesin e legalizimit dhe ndotjen.

Statusi i Ramës

RAPORTI JUAJ

Pasqyra zgjedhore dhe raporti i dëgjesave për Qarkun Fier.

Miqtë e këtij rrjeti nga qarku i Fierit, janë të lutur të bëjnë sugjerime apo ankesa që sipas tyre mund të mungojnë në këtë raport.

auto_20729459_10155048296291523_5442845577326153205_n1502643264

auto_20799886_10155048296201523_7681656617292876984_n1502643261

auto_20728162_10155048296076523_7919220098527135403_n1502643257

auto_20770108_10155048295906523_8913826299243848225_n1502643254

auto_20728007_10155048296061523_6495234171291148429_n1502643250

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *