Edvin Kristaq Rama kthen Partinë Socialiste në origjinën e saj terroriste!

Nga Sali Berisha

Te dashur miq, Partia Socialiste e Shqiperise, nen udheheqjen e Edvin Kristaq Rames, eshte kthyer plotesisht ne origjinen e saj terroriste. Kjo parti, nen drejtimin e Enver Hoxhes sillej dhe perdorte te gjithe kriminelet dhe terroristet ne radhet e saj si dhe mjetet e metodat terroriste, kunder kundershtareve te vet per goditjen dhe asgjesimin e tyre fizik, moral dhe psikologjik. Ne nje hark kohor dy ditor, Edvin Kristaq Rama, qe ka shnderruar PS ne nje strofull kriminelesh, vrasesish, trafikantesh te dobishem te partise, ka kaluar çmendurisht ne akte te hapura dhune, terrori, linçimi terrorist publik te deputetit dhe shkrimtarit te njohur Ben Blushi, te orkestruara direkt prej tij dhe narko-trafikantit Taulant Balla, dhe kjo vetem e vetem se ai kerkon te konkurroje ne gare per kryetar te PS.

Terrori publik i ushtruar ndaj Blushit nga koskat e krimit te pushtetit, ne stadiumin e Elbasanit, te organizuar direkt nga Rama si dhe ato dhe ne mbledhjen e sotme te grupit, si ne shpellat e Sacra Corona Unita, nxjerrin dhe nje here ne driten e diellit para shqiptareve fytyren prej krimineli dhe gangesteri politik, te bastardit te xhelateve te diktatures hoxhiste Koleka-Rama, te Edvin Kristaq Rames te shnderruar tani ne nje kob te zi per vendin dhe shoqerine shqiptare.

Me kete rast dua ti them ketij krimineli, se, me kete revansh primitiv qe ke nisur, shqiptaret do te te hedhin shume shpejt aty ku hodhen 25 vjet me pare eterit tuaj mizor, ne koshin e plehrave te historise!

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *