Deputetet e PD-së dhe PS-së kur bëhen bashkë ia marrin valles

Duhej vetëm një largim i shkurtër nga Tirana drejt Dardhës, malësisë së Korçës dhe shuhen të gjitha dasitë mes partive politike, pushtetit dhe opozitës.

Ato që kanë kapërcyer sinoret e inatit, urrejtjes janë ligjvënëset zonja të Kuvendit, të cilat pas aktivitetit politik ku dhe ka kundërshti, gjakrat i shkrin një kupëz raki dhe muzika e hareshme e valles.

Kështu kanë kaluar një ditë të bukur dhe të veçantë deputetët e PD-së dhe PS-së së bashku edhe duke ia marrë valles larg zhurmës së sherrit në Tiranë.

dardhe

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *