Dekriminalizimi/ Ja formulari i vetëdeklarimit

Ky është dokumenti i vetëdeklarimit që do të duhet të plotësojë çdo zyrtar i administratës dhe politikës. Formularin e ka shpërndarë PS.

Pikërisht çështja e vetëdeklarimin është kthyer në një mollë sherri për politikën, çka ka sjellë zvarritjen e Dekriminalizimit.

111

222

333

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *