Çfarë e lidh Ben Blushin dhe Kreshnik Spahiun? Ja takimi i tyre

Një ditë pas betejave të ture kundër Ramës dhe qeverisë së tij, deputeti Ben Blushi dhe Kreshnik Spahiu janë takuar me njëri tjetrin.

Nuk dihet se çfarë po kurdisin ata të dy, por mendohet se ngjarjet e djeshme dhe opozitarizmi i tyre kundër Ramës ka qënë pika e përbashkët mes tyre.

Mendohet se dhuna dhe kërcënimeve me grushta nga dhëndri i kryebashkiakut të Elbasanit kundër Blushit si dhe shoqërimi në polici të Spahiut pasi gozhdoi dyert e bashkisë jaën temat e buiseduara.

Për afro 2 orë ata kanë qëndruar në bashkë, por në tryezën e tyre kanë ardhur dhe janë larguar disa persona, politikanë dhe gazetarë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *