Cerrik/ Qytetarët përzënë Veliajn dhe Ballën, brohoritje njëzëri: Lulzim Basha!

Cerrik/ Qytetarët përzënë Veliajn dhe Ballën, brohoritje njëzëri: Lulzim Basha!

Erion Veliaj i ka dalë në ndihmë Edi Ramës duke bërë fushatë elektorale. Pasi ishte në Rrëshen, Veliaj dje është shfaqur në Elbasan.

Por nëse në Elbasan i ka shkuar mbarë, në Cërrik Erion Veliaj dhe Taulant Balla janë përzënë nga qyteti.

Këtë e ka bërë të ditur ish-kryeministri Sali Berisha i cili ka bërë publike edhe një video në faqen e tij në Facebook.

“Pritja që i rezervuan dje qytetarët e Cërrikut, Lal plehut dhe Taulant Ballës!”, shkruan ish-kryeministri Berisha në Facebook.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *