Blushi flet për një parti të re dhe për bashkëpunimin me Bashën

Duke folur në emisionin Zonë e Lirë, Blushi tha se “babai më ka lënë një amanet (edhe pse është gjallë) të eci vetë dhe unë po eci vetë…

Ndërsa duke folur për kujtimet me Ramën tha se “në kujtimet me Ramën në tavolinë ka pasur edhe bukë edhe gota….”.

Ndërsa i pyetur për të ardhurat tha se “jetoj duke shitur libra dhe pagën si deputet”.

Ndërsa për Bashën tha se nuk i bashkoj kurrë votat për ta bërë atë Kryeministër. Ndërsa theksoi edhe njëherë se nuk ka për qëllim të formojë parti të rej dhe të përçajë PS-në.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *