Blendi Fevziu ‘kërcënon’ Frangajn: Emisioni i imi, jo i ‘Tv Klan’ (Video)

Blendi Fevziu ‘kërcënon’ Frangajn: Emisioni i imi, jo i ‘Tv Klan’ (Video)

Çim Peka: Këtë shqetësim e ndieni edhe në televizionin ku punoni ju?

Blendi Fevziu: Unë personalisht nuk kam ndjerë kurrë shqetësime të këtij lloji, sepse gjërat janë personale.

Unë e shoh që kjo është një tendencë e përgjithshme, në fund të fundit unë nuk jam njeri që varem nga raportet që mund të kem me televizionin, unë e ka ndërtuar raportin tim me emisionin tim, kam ruajtur një axhendë timen e cila ka qenë gjithmonë dhe në fund të fundit nuk kam lënë kurrë ditën që të shkoj dhe të negocioj në raport me emisionin.

Ditën që do vijë koha për të negociuar unë e mbyll atë derë të atij emisioni dhe gjej një derë tjetër.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *