Berisha: Ramaka frikë nga Blushi, kërkoi ndihmën e Nanos

Ish kryeministri i vendit Sali Berisha përmes rrjetit të tij social, pohon se Rama ka frikë nga Blushi ndaj ka kërkuar ndihmë ne Fatos Nanos.

Berisha e cilëson Ramën si një kryetar relike, teksa thekson se në Partinë Socialiste po zhvillohet një betejë midis Tahirit dhe Veliajt për të pasuar Ramën.

Ja postimi i plotë i Berishës:

“Rama si kryetar relike!

As nuk zgjidhet as nuk votohet!

Per te shpetuar, i tmerruar nga Blushi, fton Nanon ne ndihme.

Saje qorri dhe Erioni vringellojne armet me njeri tjetrin per vendin e Rames. Te gjitha keto deshmojne se tani ne PS Ramen e konsiderojne te mbaruar apo si kryetar relike! Sb”

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *