Basha takim në Klos, shpërthejnë banorët: Duam zgjedhje të parakohshme!

Kryedemokrati Lulzim Basha vijon turin e takimeve me qytetarët e vendit. Gjatë një aktiviteti në qytetin e Klosit, kreu i PD-së Basha është hasur me qytetarë të cilët kanë brohoritur ‘Duam zgjedhje të parakohshme’.

Duket se qytetarët e pakënaqur nga qeverisja aktuale kërkojnë zgjedhje të parakohshme.

Kreu i PD-së ishte i shoqëruar edhe nga disa të rinj të FRPD¬-së. Varfëruia dhe papunësia ishin disa nga ankesat kryesore të qytetarëve.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *