Basha në Përmet: Plani im ekonomik do të forcojë biznesin (Video)

Basha në Përmet: Plani im ekonomik do të forcojë biznesin (Video)

Kreu i Partise Demokratike njeherazi edhe klideri i opozites Lulzim Basha ka vijuar sot turin e takimeve elektorale. basha ndodhet sot ne Permet ku ka nisur takimet me qytetaret e sipermarresit e vegjel.

“Në Permet, duke folur me qytetarët për hallet e tyre dhe me sipërmarrësit e vegjël për taksat e larta dhe dhunën e taksidarëve. Plani im ekonomik do të forcojë biznesin dhe do të krijojë vende pune. Fitore”, shkruan Basha sot ne FB.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *