Basha në Burrel e Klos, banorët: Rama na trajton si skllevër

Kryetari i Partisë Demokratike gjatështë takuar me banorë të Burrelit dhe Klosit. Ata i kanë shprehur shqetësimin e tyre për varfërinë dhe papunësinë. Basha deklaroi se Rama po vjedh lekët e popullit.

“Rama po vjedh lekët e popullit, ndërsa atë që lidh një tel e fut në burg. Rama dy orë në televizion për t’u shpërlarë trurin qytetarëve. Prengën se heq dot nga lista Rama, se tjetrin në listë e ka në burg”, është shprehur Basha.

Banorët shprehen se trajtohemi si skllevër nga Edi Rama.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *