Balla: Drafti është gati, kemi rënë dakord për gjithçka me PD

Deputeti socialist Taulant Balla u shpreh se me homologun demokrat Oerd Bylykbashi është rënë dakord për gjithçka dhe nuk do të ketë nevojë për bisedime të tjera.

“Besoj se kemi arritur një draft dhe nuk do të ketë nevojë për negociata të tjera. Nesër në Kuvend do të kemi zbardhur gjithë dokumentacioni, edhe për formularin e deklarimit”, tha Balla.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *