Akuzat për shpifje, Beqaj refuzon të pajtohet me Bashën

Është shtyrë për më 29 mars seanca e radhës e procesit gjyqësor mes ministrit të Shëndetësisë, Ilir Beqaj dhe kryetarit të PD, Lulzim Basha.

Në këtë proces, Beqaj akuzon kreun e opozitës për shpifje në dëm të tij. Vendimi i sotëm i togave të zeza ka ardhur pasi seanca ku ishte parashikuar pajtimi i mundshëm mes palëve është refuzuar nga ministri i Shëndetësisë, Beqaj.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *