“1 mijë euro për çdo lindje” , Rama bën ironi me Blushin

“1 mijë euro për çdo lindje” , Rama bën ironi me Blushin

Rama përpos Bashës tani ka filluar të ironizojë edhe Blushin në facebook.

Kështu, sot ai ka poastuar një foto duke ironzuar me deklaratën e Blushit që do japë 1000 euro për çdo femër që do të lindë fëmijë.

Rmaa ka postuar një foto ku duken 2 meshkuj dhe një femër me bark të madh që duken si shtatëzanë dhe sipër i ka vënë mbishkrimin
“Meqë Blushi na premtoi 1 mijë euro për çdo lindje”, – shkruhet në foton e shpërndarë nga Rama.

Sipas blushit, ai e a marrë këtë nismë për të ndaluar shpopullimin e popullsisë shqiptare.

Category Politikë

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *