Vret veten i moshuari nga Elbasani

Vret veten i moshuari nga Elbasani

Një 75-vjeçar A.T. nga fshati Shelcan i Elbasanit ka varur veten ditën e djeshme me litar, tek një pemë afër shtëpisë.

Policia e Elbasanit njoftoi se nga veprimet e para hetimore, grupi hetimor ka konstatuar se ky shtetas, nën efektin e alkoolit dhe depresionit është vetëvarur me litar. Nuk u konstatuan dëmtime apo shenja dhune. Dosja e tij i kaloi Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Elbasan,për vlerësim.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *