Vrasje e vetëvrasje në Tiranë, identifikohen viktimat

Vrasje e vetëvrasje në Tiranë, identifikohen viktimat

Një ngjarje e rëndë ka tronditur Kamzën paraditen e sotme, pasi burri ka vrarë gruan me armë zjarri dhe më pas ka qëlluar mbi veten pas një debati në familje.

Ngjarja ka ndodhur paraditen e sotme në zonën e njohur si Frutikulturë. Ndërsa pas njoftimit nga banorët e zonës, policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes, ku burrë dhe grua janë gjetur pa jetë.

Halil Lita ka qëlluar me armë zjarri automatike bashkëshorten e tij Dije Litën dhe më pas ka qëlluar veten.

Ngjarja tragjike ka ardhur pas një sherri në familje, ndërsa në banesë në momentin e rëndë ndodhej vetëm çifti.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *