<!--:al-->Vidhte shtëpitë me kartë ID, pranga 40-vjeçarit<!--:-->

<!--:al-->Vidhte shtëpitë me kartë ID, pranga 40-vjeçarit<!--:-->

Arrestohet 40-vjeçari që hynte për të grabitur në banesat e qytetarëve duke përdorur kartën e identitetit. Dy ditë më parë nga Komisariati i policisë nr. 3 në Tiranë u krye arrestimi në flagrancë i Arben Hysës, lindur dhe banues në Tiranë.

Arrestimi i tij u bë, pasi dy ditë më parë në rrugën “Maksut Drrasa” është kapur në flagrancë nga shërbimet e policisë, pasi ka tentuar të futet në shtëpinë e një shtetase duke përdorur për hapjen e derës së apartamentit të saj, kartën e tij të identitetit.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *