Vetëhelmohen brenda një dite dy persona në Durrës

Brenda një dite, dy persona i kanë dhënë fund jetës në Durrës duke u vetëhelmuar. Policia njofton se njëra nga ngjarjet ndodhi në Hamallaj dhe viktima është një 31 vjecar, kurse tjetra në Manëz dhe viktima është një 42­ vjecar.

Shtetasi V.P. 31 vjeç nga veprimet e para hetimore rezulton, se është vetëhelmuar duke pirë një sasi helmi, pasi vuante nga sëmundje mendore.

Ndërkohë që në Manëz, 42­ vjecari A.S ka pirë sasi helmi në gjendje të rënduar psikologjike. “Ai është gjetur rëndë në banesë, por ka gjetur vdekjen në Spitalin “Nënë Tereza Tiranë”­.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *