Var veten biznesmeni i divorcuar

Ditën e sotme një biznesmen i ka dhënë fund jetës në fshatin Palavli të Delvinës. Ai është Fatmir Myrtaj, 48 vjeç pronar i një pastiçerie në Tiranë.

Ai kishte disa ditë që ishte kthyer në vendlindje në shtëpinë e babait, të cilin e kishte të paralizuar. Mirëpo, sot në mëngjes ai është i gjetur i vetëvarur në kasollen e shtëpisë.

Mësohet se Myrtaj ishte i divorcuar dhe baba i dy vajzave. Policia ka nisur hetimet për zbardhjen e ngjarjes.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *