U pezullua për dhunë ndaj gazetërëve, qëllohet me vezë shefi i Komisariatit

Para pak ditëve, shefi i Komisariatit numër 4 u pezullua nga puna pasi dhunoi grupin e xhirimit të ABC Neës. Por sot, Fatmir Lleshi u pa gjatë protestës së PD ku dhe u qëllua me vezë.

Lleshi ishte në mes të efektivëve të policisë që rrethuan Parlamentin.

Mesa duket, Lleshi është rikthyer në detyrë vetëm pak ditë pasi drejtori i Policisë së Tiranës, Ervin Hodaj, e pezulloi për shkak të dhunës.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *