Tiranë, vrasje në Kashar për hakmarrje, vetëdorëzohet autori

Një tjetër vrasjes ka tronditur Tiranën në orëte para të mengjesit. Policia njoftoi se një person u vra në Kashar pak më përpara. Detajet janë ende të pakta, për shkak se ngjarja sapo ka ndodhur.

Policia njoftoi se Bujar Xhaferi ka vrare shtetasin Skender Aluku per hakmarrje. Autori eshte arrestuar nga Policia. Arsyeja e vrasjes eshte hasmëria, sipas uniformave blu. Policia është në vendngjarje dhe po kryen hetimet.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *