Terror në Durrës. Plagosen me armë dy vetë në mes të ditës

Një situatë terrori ka ndodhur sot në qytetin e Durrësit.

Dy persona kanë mbetur të plagosur pas të shtënave me armë zjarri. Ngjarja ndodhi para pak minutash në një lokal në qendër të këtij qyteti.

Sipas informacioneve paraprake, mësohet se dy të plagosurit, emri i të cilëve nuk behet i ditur ende,
janë transportuar me urgjencë për mjekim drejt Spitalit Rajonal të Durrësit.

Ndërkohë, gjendja e një prej të plagosurve paraqitet kritike për jetën. Sapo u njoftuan për ngjarjen, forca të shumta policore mbërritën në lokalin ku ndodhi sulmi, ndërsa nisën hetimet për identifikimin dhe kapjen e autorëve.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *