Të shtëna me armë zjarri në Shijak, plagoset një person

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur sot në mbrëmje në Shijak, ku një person ende i paidentifikuar është dërguar me urgjencë në Spitalin e Durrësit.

Ngjarja është ende e paqartë dhe nuk dihet nëse kemi të bëjmë me një atentat apo konflikt të çastit.

Personi i plagosur ka marrë një plumb në këmbë dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën. Policia ka shkuar në vendngjarje dhe ka nisur hetimet.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *