Të shtëna me armë në mes të Fushë- Krujës, 2 të rinj tentojnë të ekzekutojnë ‘hasmin’

Të shtëna me armë në mes të Fushë- Krujës, 2 të rinj tentojnë të ekzekutojnë ‘hasmin’

Të shtëna armësh kanë tronditur sot në mesditë qytetin e Fushë Krujës. Dy të rinj, Bledar e Bardhok Gjini kanë qëlluar Eduard Gjanajn, por nuk e kanë plagosur.

Pas kësaj, ata janë larguar nga vendi i ngjarjes. Policia është vënë në kërkim të tyre.

Mësohet se këta persona kanë pasur konflikt me njeri-tjetrin prej mëse një viti dhe jo më larg se tre ditë më parë janë rrahur me njeri-tjetrin me mjete të forta.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *