Shkon në 3 numri i vetëvrasjeve për sot, 44-vjeçari var veten në shkallët e banesës së tij

Shkon në 3 numri i vetëvrasjeve për sot, 44-vjeçari var veten në shkallët e banesës së tij

Një tjetër ngjarje e rëndë është shënuar, këtë herë në Kamzë. Burime nga policia lokale thanë se mëngjesin djeshëm në banesën e tij është gjetur i vetëvarur një 44-vjeçar.

Burime nga Policia e Tiranës kanë bërë të ditur se në mëngjesin e djeshëm rreth orës 09:00 familjarët kanë gjetur të vetëvarur Kujtim D., 44 vjeç.

Sipas policisë ai i kishte dhënë fund jetës duke u vetëvarur në shkallët e banesës së tij. Uniformat blu kanë shkuar në vendin e ngjarjes dhe kanë nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e kësaj ngjarje të rëndë.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *