Seks në tunelin e rrugës së Arbrit, çifti ia mbath lakuriq nga policia

Ndërkohë që policia e Bulqizës vijon me hetimet e saj në lidhje me çështjen e Denis Havales. 30 vjeçari që dyshohet se kreu marrëdhënie seksuale me një vajzë të mitur vetëm 13 vjeç. Denoncimin e kreu vetë vajza, M. Doga. Por më pas ajo u tërhoq nga deklarata e saj dhe tha se kishte kryer marrëdhënie me dëshirë.

Në të dyja rastet Denis Havalja dënohet nga ligji. Denis Havalja dhe M. Doga po kryenin marrëdhënie seksuale, në një tunel në periferi të Bulqizës. Policët shkuan përsëri në vendin e ngjarjes për të parë nëse do të gjenin një provë tjetër.

Në fakt ndërsa përpiqeshin të dallonin më qartë në errësirën e tunelit, policët panë dy trupa lakuriq që i largoheshin me vrap. Ishin një çift tjetër që kryenin marrëdhënie seksuale brenda në terren.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *