Rrahën me shufra hekuri 21-vjeçarin pas sherrit për pronën, në pranga babë e bir

Rrahën me shufra hekuri 21-vjeçarin pas sherrit për pronën, në pranga babë e bir

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në lagjen Valias i Ri, në Tiranë, ku një i ri ka mbetur i plagosur rëndë pas sherrit për pronën.

Sipas policisë së Tiranës, dy persona Hasan Sh. e Dashamir Sh., 59 e 34 vjeç, banues në Valias të Ri, kanë goditur me mjete të forta (shufra hekuri) në kokë dhe në trup, 21-vjeçarin me inicialet N.Ll.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e djeshme rreth orës 20:30, në lagjen Valias i Ri, janë konfliktuar për motive pronësie.

Uniformat blu kanë arrestuar dy autorët, ndërsa 21-vjeçari ndodhet në spital në gjendje të rëndë shëndetësore.

Category Kronikë

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *