Pushime në Ksamil, kosovarit i vjedhin portofolin me para dhe dokumenta

Pushime në Ksamil, kosovarit i vjedhin portofolin me para dhe dokumenta

Një shtetas nga Prizreni është grabitur në Ksamil, pasi ai kishte ardhur me pushime. Sipas policisë shtetasi me inicialet R.O, 39 vjeç banues në Prizren, i janë vjedhur në banesën ku rrite me qira një portofol me një sasi të konsiderueshme eurosh, dollarësh dhe franga zvicerane dhe disa dokumente.

Njoftimi i policisë:

Më datë 21.08.2017, gjatë natës, në lagjen ”Baxho” Ksamil, shtetasit R.O, vjeç 39, banues Prizren, në banesën ku rrinte me qira i kanë vjedhur një portofol me një sasi të konsiderueshme eurosh, dollarësh dhe franga zvicerane dhe disa dokumente. Punohet për identifikimin dhe kapjen e autorit. Neni 134 i Kodit Penal.

Share this...
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+Share on LinkedInPin on PinterestShare on TumblrEmail this to someone

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *