Pronarja e lokalit me lodra për fëmijë, godet me grusht klienten

Pronarja e lokalit me lodra për fëmijë, godet me grusht klienten

Nje 28-vjecare nga Tirana ka denoncuar ne polici se eshte goditur me grusht nga pronarja e nje lokali me dorda per femije.

Njoftimi i policisë:
Më datë 18.03.2018, shtetasja M.T, vjeç 28, banuese në Tiranë, kallëzon se në rrugën “Skënder Kosturi”, në një lokal lojërash fëmijësh, është goditur me grusht, nga pronarja e lokalit të cilën nuk e njeh. Punohet për identifikimin dhe shoqërimin e saj. Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë. Neni 90 i Kodit Penal.