Policia arreston një 38-vjeçar, dhunoi nënën e tij

Një 38-vjeçar ka rënë në pranga, pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj nënës së tij.

Burime zyrtare nga Drejtoria e Policisë së Qarkut Korçë bënë me dije se Mariglen Kaposhi, banues në fshatin Lubonjë akuzohet se ka rrahur nënën e tij, 56-vjeçaren me iniciale GJ. K,.

Materialet i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Korçë, për veprën penale “Dhuna në familje”.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *