Plagosje me armë në Vlorë, 53-vjeçari me urgjencë në spital

Plagosje me armë në Vlorë, 53-vjeçari me urgjencë në spital

Plagosje me armë zjarri në qytetin e Vlorës. Ngjarja ka ndodhur pranë shkollës së naftës, ku sipas policisë i plagosur ka mbetur shtetasi Arif Gerbi.

53 vjeçari mësohet se është qëlluar me një plumb në këmbë nga një person që ende nuk është identifikuar prej bluve.

Ai është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës, ku mësohet se ndodhet jashtë rrezikut për jetën, shkruan Panorama.

Policia po heton për shkaqet e ngjarjes dhe identifikimin e arrestimin e autorit.