Përndoqi një vajzë, arrestohet 54-vjeçari në Lazarat

Një 54-vjeçar ka përndjekur një grua me inicialet F.G., dhe për këtë arsye është arrestuar në fshatin Lazarat, ku edhe banonte.

Burime zyrtare bëjnë njoftuan sot 56-vjeçari, Serjan Basha u arrestua në flagrancë, pasi ka ndjekur për tre muaj një femër me iniciale F.G., por pa specifikuar moshën e saj.

Teksa, 54-vjeçari po shoqërohej për në komisariat, ai ka kundërshtuar efektin e policisë Sh.L., shtojnë të njëjtat burime.

Serjan Basha do të gjykohet për akuzën e përndjekjes dhe asaj të kundërshtimit të punonjësit të policisë së rendit publik.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *