<!--:al-->Peqin, 45-vjeçari gjendet i vetëvarur në pemën e oborrit<!--:-->

<!--:al-->Peqin, 45-vjeçari gjendet i vetëvarur në pemën e oborrit<!--:-->

Burime nga policia bënë të ditur se “të shtunën është gjetur i vetëvarur në pemën e oborrit të banesës së tij në qytetin e Peqinit 45-vjecari Arben Abdullai”.

45-vjeçar ishte me aftësi të kufizuara. Policia mbërriti në vendin e ngjarjes dhe pasi mori në pyetje familjarët doli në përfundimin se shkak i vetëvarjes ka qenë sëmundja e tij, pasi prej vitesh vuante nga depresioni.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *