Nipi bën për spital xhaxhanë dhe nusen e tij, i gjuan me mjete te forta

Nipi bën për spital xhaxhanë dhe nusen e tij, i gjuan me mjete te forta

Një çift bashkëshortësh nga Mamurrasi kanë mbetur të plagosur pasi janë qëlluar me mjete të forta nga nipi i tyre.

Të plagosur kanë mbetur Agustin dhe Manushe Shpani, të cilët janë dërguar me urgjencë për në spitalin e Traumës.

Ndërkohë që është arrestuar nipi i të plagosurit, Evis Shpani.

Category Kronikë

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *