Makina përplas kalimtarin në qendër të Tiranës

Si pasojë e një aksidenti automobilistikm një person ka mbetur i plagosur dhe është dërguar në spital.
Ngjarja ka ndodhur në qendër të Tiranës, ku shtetasi me iniciale M.Gj i ka dalë përpara një automjeti tip “Mitsubishi”.

Nga përplasja, qytetari ka marrë plagë në trup dhe është dërguar menjëherë në spital.
Ndërkohë policia ka mbërritur në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për të zbardhur shkaqet e aksidentit.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *