Llalla sërish ndryshime. Largon Dollapajn nga posti i drejtorit

Kryeprokurori Adriatik Llalla ka vijuar me ndryshimet në strukturat e Prokurorisë së Përgjithshme. Sipas vendimit të dhënë nga Kryeprokurori, është shkrirë Drejtoria e Ekzekutimeve Gjyqësore.

Nga ky ndryshon, largohet nga detyra e drejtorit Arben Dollapaj, dhe tashmë do të jetë prokuror i thjeshtë në Prokurorinë e Përgjithshme.

Këto ndryshime që po ndodhin në këtë institucion gjatë ditëve të fundit, janë në vazhdën e rifreskimit të stafit në Prokurori.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *