Librazhd, makina bie në humnerë, shpëtojnë dy të rinj

Një aksident i rëndë rrugor ka ndodhur pak më parë në Librazhd. Një automjet, në të cilin udhëtonin dy persona, ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në një humnerë. Por, fatmirësisht dy të rinjtë që ndodheshin në makinë janë jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen arsyet e këtij aksidenti, ndërkohë që policia ka shkuar në vendngjarje.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *