Laç, sherr mes të rinjëve, plagoset rëndë me kaçavidë një prej tyre

Një 20 vjeçar nga Laçi është arrestuar, pasi në bashkëpunim me dy shokë të tij, të të njëjtës moshë kanë plagosur një të ri me kaçavidë.

Është bër e mundur identifikimi i autorëve të dyshuar dhe arrestimi në flagrancë i shtetasit: Redio Poga , 20 vjeç, banues Mamurras – Kurbin. Gjithashtu u bë shpallja në kërkim policor dhe punohet për kapjen e shtetasve: Adem Seferi , 21 vjeç, banues Mamurras – Kurbin; Lusjent Ajazi ,23 vjeç, banues Mamurras – Kurbin.

Këta shtetas në bashkëpunim me njëri-tjetrin , në lagjen nr 2 Laç, kanë goditur me një kaçavidë duke i shkaktuar plagë të rënda shtetasit G.K. 23 vjeç, banues në Laç, i cili pas mjekimit në spitalin e qytetit Laç, është larguar për në banesën e tij, jashtë rrezikut për jetën.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *