Ky është statusi i fundit që shkruajti në Facebook suedezi që vrau veten në Tiranë

Suedezi Jim Backlund, vrau veten në Tiranë, duke u hedhur nga kati i tretë, shkruante vazhdimisht statuse në rrjetin social Facebook.

Statusi i tij i fundit është publikuar dje në anglisht “Silence like a cancer grows”, “heshtja si kancer rritet”.

Backlund u gjet i pajetë mengjesin e sotëm në rrugën “Haxhi Kika”. Ai u gjet i shtrirë përdhe dhe dyshimet e para të policisë flasin për vetëhedhje nga pallati ku banonte.

Comments

Ne i duam komentet
No Comments Yet! You can be first to comment this post!

Your data will be safe! Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person. Required fields marked as *